Tiny Guardians

Kule savunma oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3.25$
  • Boyut 188 MB
  • Version 1.1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Kurechii
Çeşitli stratejiler uygulayarak düşmanınızı alt etmeli ve aynı zamanda kalenizi korumanız lazım.

King?s League: Odyssey oyununun yapımcısı Kurechii tarafından hazırlanan Tiny Guardians isimli bu uygulama, kule oyunu sevenler için bire bir. Android cihazlara sunulan bu oyun, tamamen kule savaşı mekanikleriyle hazırlanmış. Oyunda bir çok farklı sınıf ve kahraman bulunmakta. Lunalie isimli yeri korumak tamamen sizin elinizde. Unutmayın! Oyunda düşman yaratıklara karşı tek umut ve savunma sizsiniz.

Kulenize saldırıya gelen yaratıklar ilk başta ön birliklerle savuşturula biliniyorken, sonrasında geliştirdikleri saldırı teknikleri ile farklı özellikler gösteriyorlar. Sizin de altta kalmamak amacıyla farklı birlikler oluşturup karşı saldırıyı planlı ve programlı yapmanız gerekmekte.

Oyuna sonradan dâhil olan karakter ve yardımcı karakter ile kart koleksiyonunuz genişliyor. 12 tane farklı kart koleksiyonu olan oyunda bu karakterlerin hepsi 4 aşamalı bir gelişim seviyesinden geçiyorlar.

Bonus savaş ve story mode ile oyunu zenginleştiren Kurechii, Android kullanıcılar için mükemmel bir deneyim sunmakta? Fakat üzülerek söylüyoruz ki oyun ücretsiz değil fakat böyle bir oyuna istenilen fiyat gayet cazip.

Daha Fazla Göster
Tiny Guardians indir
DİĞER SÜRÜMLER