Tiny Guardians

iPad kullancıları için mükemmel bir oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $3.99
  • Boyut 458 MB
  • Version 1.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Kurechii Sdn Bhd
Çeşitli stratejiler geliştirerek ve uygulayarak düşmanlarınızı alt etmeli aynı zamanda da kulenizi korumalısınız.

Destansı bir maceraya atılmaya hazırlanın! Lunalie'yi çeşitli düşmanlara karşı savunmak için eşsiz koruyucuları çağırın, o da Prizma'dan yola çıkarak büyücüyü aramaya başlayın. Kurechii Sdn Bhd stüdyosu tarafından hazırlanmış mükemmel bir kule savunma işidir. Tek yapman gereken Lunalie isimli yeri savunmak. İOS işletim sistemine sahip cihazlar için ve kule oyunlarını sevenler için bire bir tercih edilen bir oyundur.  Oyunda bir çok farklı sınıf ve kahraman bulunmakta. 

Kulenize saldırıya gelen yaratıklar ilk başta ön birliklerle savuşturula biliniyorken, sonrasında geliştirdikleri saldırı teknikleri ile farklı özellikler gösteriyorlar. Sizin de altta kalmamak amacıyla farklı birlikler oluşturup karşı saldırıyı planlı ve programlı yapmanız gerekmekte.

Oyuna sonradan dâhil olan karakter ve yardımcı karakter ile kart koleksiyonunuz genişliyor. 12 tane farklı kart koleksiyonu olan oyunda bu karakterlerin hepsi 4 aşamalı bir gelişim seviyesinden geçiyorlar. 

40'dan fazla farklı düşman türü var onları yenmek için farklı stratejiler geliştirmelisin. Heyecanlı ve eşsiz patronların kavgaları ve özel etkinlikler belli seviyelerde.  Her seviye, her biri üç zorluk içeren bir Öykü ve Mücadele Modu vardır. Başarılarınız, tüm başarılarınızı saklamak için Oyun Merkezi ile bütünleştirilmiştir. Koruyucuları toplamak için gorgeously resimli kartlar. Hepsini topla!

Sürüm 1.1.1'deki Yenilikler

- Helix Outpost seviyesinde meydana gelen kazayı gidermişti.

- Yeni alternatif görünümler Artık Toplama menüsünde düzgün bir şekilde görünüyor.

Daha Fazla Göster
Tiny Guardians indir